Výroba přikrývek a čištění peří

28.5.2019

Važení a milí spustili jsme pro Vás novou webovou prezentaci společnosti Textilus. Tato firma provozuje čistírnu peří a zabývá se výrobou přikrývek, dek a lůžkovin. Zajištuje hotelový servis v oblasti dodávek ložního prádla, wellness prádla atd. Čištění peří provádí pomocí tzv. přípravku Stříbroaktiv, kde se peří zbaví veškerých nečistot.

Čištění peří pomocí přípravku Stříbroaktiv

Čištění peří parou a přípravkem STŘÍBROAKTIV, který je nejmodernější hygienickou úpravou proti roztočům a plísním i jiným alergenům a zápachu v péřové náplni. Stříbrné ionty působí již na buněčné úrovni. Ničí membrány mikrobů a bakterií, narušuje jejich buněčné dělení a deaktivuje buněčnou výměnu mezi nimi..

StříbroAktiv proti alergiím

V současné době se sypkoviny vyrábí ještě za použití speciálního materiálu zvaného StříbroAktiv, díky němuž peří obsažené v dece neruší spánek ani alergikům. Konkrétně u tohoto materiálu za to může obsah aktivního stříbra v tkanině, právě přes něj se alergeny nedostanou ani k tomu nejcitlivějšímu nosu.

Zaryté omyly dnešní populace

Lidé si ale v posledních letech hojně kupují i populární deky z dutých vláken. Nejčastěji tak činí právě zmínění alergici. „Vzhledem k tomu, že se jedná o odpad z ropy, a deky vyrobené z dutých vláken nejsou tolik hřejivé a rychle se sléhávají, to není úplně ideální volba. navíc přikrývky vlhnou a tvoří se v nich daleko snadněji roztoči.